Головна » 2018 » Квітень » 25 » Справжня наука починається із Малої академії наук
09:25
Справжня наука починається із Малої академії наук
Увесь Київ буяє первоцвітом весняних дерев, кущів і ранніх квітів, а у столиці з 19 по 23 квітня зібралася креативна учнівська молодь зі всієї України виборювати звання найкращих у 64 галузях наукових знань. Саме стільки секцій у дванадцяти наукових відділеннях МАН було представлено на фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.
Теплі привітання від президента Малої академії наук України, академіка Національної академії наук України Станіслава Довгого, прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, міністра освіти і науки України Лілії Гриневич надихнули юних науковців на інтелектуальні змагання.
Київщину представляла у секції «зарубіжна література» учениця 11-А класу Таращанського НВК «Гімназія «Ерудит» ЗОШ І ст. Кобко Владислава із науковим дослідженням на тему « Еволюція осмислення трагедії «Гамлет» В. Шекспіра в сучасному інтермедіальному художньому просторі»
П’ять днів напруженої боротьби і цікавого спілкування, шалених емоцій і неймовірних вражень закінчилися для  Владислави зайнятим призовим місцем. Радості не було меж, адже юна дослідниця вписала і свою історію успіху в літопис МАН як чергову сходинку до еліти національної і світової науки! Вітаємо!
Галина Котлярчук, науковий керівник

 
Переглядів: 109 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1