Головна » Архів матеріалів

Зустріч випусників

Автор: Admin опубліковано: 01.02.2018, переглядів: 360

 

Увага! Увага! Увага!

Запрошуємо випускників нашої школи на ЗУСТРІЧ!!!

Учні та вчителі, рідні кабінети та коридори чекають на вас 03.02.2018 р.

... Читати далі »

 

Зимові розваги 6-б класу.

Автор: Admin опубліковано: 29.01.2018, переглядів: 117

  Не зважаючи на мороз,  учні 6-б класу вирішили розвіяти буденність і піти всім класом покататися на санках і мішках. Щоб не йти далеко, точкою прибуття була визначена «Ландишева» гора. Коли ми дійшли, то одразу взялися за санки та мішки. З’їжджати із гірки було надзвичайно весело, більшість, ще не доїхавши до кінця, падали в сніг. Все було дуже круто!!!!
Павленко Андрій – губернатор 6-б класу.
 

Проекти

Автор: Admin опубліковано: 24.01.2018, переглядів: 16

  23.01.2018. Відбулася презентація кращих учнівських проектів з математика. Для учнів 5–7 класів  презентували цікаві проекти.
 
 

Учнівські проекти з математики

Автор: Admin опубліковано: 23.01.2018, переглядів: 100

 
23.01.2018. Розпочалася презентація учнівських проектів. Першими свої проекти презентували юні математики. Учні Іценко Л.М. презентували проекти «Корисні копалини Таращанщини» (6 –Б), «Геометричні фігури на дахах будівель таращанців» (5–Б), «Математика і музика» (5–Б), «Здорове харчування в цифрах» (5–Б). Під керівництвом Дорожінської З.О. учні представили проекти «Організація правильного харчування у відсотках» (6–А). Творча група учнів 7–Б класу презентувала проект «Трикутні форми у побуті», зацікавив проект «Ремонт квартири» (автор Гайдамака Давид) - учитель Хлівна Я.О.
 

Навчально-тренувальне заняття з першої долікарської допомоги

Автор: Admin опубліковано: 23.01.2018, переглядів: 67

  23.01.2018. У рамках години спілкування для учнів 8 – 11 класів за сприяння  товариства «Червоного хреста» було проведено навчально-тренувальне заняття з першої долікарської допомоги. Заняття проводив волонтер загону швидкого реагування м. Білої Церкви Володимир Мухін. Під час тренінгу старшокласникам розповіли про необхідні умови та правила безпечної поведінки при наданні першої долікарської допомоги. Також всі бажаючі мали змогу відчути реалії безпечного підходу до потерпілого та потренуватися у проведенні серцево-легеневої реанімації. 
 

Олімпіади

Автор: Admin опубліковано: 22.01.2018, переглядів: 32

 

22.01.2018. Вітаємо з перемогою в обласному етапі олімпіади з фізики учня 11  - Б класу Холмогорова Михайла!

 

Церемонія нагородження кращих учнів

Автор: Admin опубліковано: 29.12.2017, переглядів: 116

 
Новорічні смаколики, сердечні подяки та щирі привітання – обов’язкові атрибути новорічної гімназійної традиції -  Церемонії нагородження кращих учнів за результатами І семестру. До прикрашеної яскравими вогнями, філігранними сніжинками, різнокольоровими ялинковими кульками гімназійної актової зали були запрошені гімназисти-переможці, їхні батьки та учителі-наставники для того, щоб зробити підсумок найкращих подій навчального півріччя 2017 року, адже це спільні досягнення і дітей, і дорослих.
Предметні олімпіади  і написання науково-дослідницьких робіт у Малій Академії Наук  — це особливі випробування, які не просто тестують знання учнів, а й гартують їхню зібраність, відповідальність та самостійність. На сцену для нагородження запрошувалися переможці ІІ етапу цих шкільних змагань: Печеніна Валентина, Іонова Каріна, Васільченко Аліна, Кутєпова Олена,  Житник Анастасія, Гладкевич Оксана, Яцевська Наталія, Зінченко Ірина, Фещенко Дарина, Яр ... Читати далі »
 

Новий рік

Автор: Admin опубліковано: 29.12.2017, переглядів: 121

  Новорічні свята – особливі дні, яких з нетерпінням чекають усі, а особливо – діти. Аромат мандаринок, шарудіння фантиками від цукерок, різнобарвне конфеті – ось якими були останні дні навчального року в Таращанському НВК «Гімназія «Ерудит»». Дружня атмосфера відчувалася у всьому: починаючи від колективного прикрашання ялинки, залу, до спільно підготовленого виступу.
Особливо хотілося б відмітити роботу учнівського самоврядування, яке організувало цікаві вистави для учнів початкових, середніх та старших класів. Святкування розпочали ще в середу і одразу зі старшокласників! Після неймовірних і несподіваних номерів відбулася запальна дискотека. Учнів було багато, адже музику вони підбирали самі й танювали під ті пісні, які їм подобаються. Наступні два дні прийшли на свято до Діда Мороза найменші учні нашої гімназії. Увесь перший поверх перетворився на казкову країну сніжинок, метеликів, принцес, піратів та лисичок із зайчиками. Діти були у захваті, а батьки  задоволені, адже їхня малеча отримала багато позитивних емоцій.
 

Тиждень права

Автор: Admin опубліковано: 22.12.2017, переглядів: 18

 

Звіт про проведення тижня правознавства в рамках
правопросвітницького проекту "Я маю право!"

 
 

В десяточку

Автор: Admin опубліковано: 13.12.2017, переглядів: 169

  12.12.2017. 12 грудня у м. Ірпені відбувся суперфінал обласного професійно-мотиваційного заходу «Обери майбутнє». Наша гімназійна команда «В десяточку» серед 150 команд, які брали участь в турнірі, дійшла до фіналу і в нелегкій боротьбі виборола ІІ місце.
Всі учасники команди приклали неабиякі зусилля, щоб стати призером цього престижного учнівського конкурсу акторської майстерності та гумору.
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 »