Свято Першого дзвоника

          Напевно кожен народознавець повторював: ”Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш”. І всім відомо, що новий рік розпочинається 1 Вересня . І тому на святі Першого дзвоника ми намагаємось створити атмосферу радості і сподівання на нові звершення, щоб свято стало вдалим стартом на цілий рік.

          Цей рік чекають всі: учні, які набрали сил під час канікул, засумували за своїми друзями і поспішають поділитися своїми враженнями; вчителі, які після відпустки вивчають нові навчальні програми та готуються до уроків; батьки, які дивлячись на своїх дітей посміхаються і радіють їх здобуткам. Та з найбільшим нетерпінням чекають 1 Вересня першокласники, постійно набридають батькам питаннями: ”А що там в школі?”

         Щоб досягти результату потрібно ретельно попрацювати. Для проведення свята був створений оригінальний сценарій та продумано план підготовки до свята, який передбачає попередню роботу по святковому оформленні гімназії, залучення школярів до творчої роботи, а також репетиції під час яких майбутні першокласники мають змогу познайомитись з вчителькою та з новими друзями, що є позитивним фактором формування майбутнього колективу.

         На святі увага приділялася всім учням і вчителям, батькам і гостям, а особливо гімназійна родина ретельно готується до зустрічі нових учнів. І тому обов’язковою є церемонія прийому в першокласники під час якої кожному "новенькому” надається можливість побувати у кріслі лідера і приміряти гімназійну чотирикутку і, зазвичай, отримати подарунки від одинадцятикласників.

       За традицією нових друзів пригощаємо запашним короваєм. А право надати перший дзвінок нового навчального року мають кращі учні школи.


Дзвени дзвінок, веселий, запальний,

Тебе почувши люди усміхаються

Цвітіть обличчя ясно в школярів,

Прийшла пора - уроки, починайтеся!