Сніданок з директором

        Щомісяця, в останню п’ятницю о 8 годині ранку найкращі гімназисти класів за запрошенням директора збираються на сніданок. По-святковому сервіровані столи, екзотичні канапе, фруктові салати й приємне полум’я свічок. Як багато гімназистів мріють тут побувати! Нажаль, клас може пропонувати тільки одну кандидатуру. Тому обговорення кандидатів іноді проходить досить запекло.

        Родзинкою сніданку є Подяка для батьків, яку директор передає через учня в сім’ю. Текст Подяки щоразу інший. В ній йдеться про те, якою унікальною є конкретна дитина й як добре, що вона має таких батьків. Як правило, учні поспішають придбати гарну рамочку й поміщають цей важливий документ на найвиднішому місці у своєму будинку.

        Святковий настрій в останню п’ятницю місяця мають усі гімназисти, тому що саме в цей день їм дозволено виходити за межі гімназійних правил щодо шкільної форми. І вчителі, часто переглядаючись, змушені терпіти "прояви самовираження”, експерименти в іміджі окремих дітей. Такий подарунок – дозвіл приходити без форми один раз у місяць – це результат переговорів учнівського товариства з директором Ларисою Петрівною.