З 7 по 25 грудня 2015 року в нашому закладі працювала поштова скринька Діда Мороза.
    Написати листа Діду Морозу мали змогу всі бажаючі учні  нашої гімназії. Скринька, до якої можна було вкинути чарівне послання, була розміщена у бібліотеці закладу. За час новорічної дитячої акції у ній накопилося багато листів для  дідуся з бажаннями та вітаннями. Організатори оголошеного листування обіцяли поетапно обов'язково передавати листи Дідові Морозові.
    На сьогоднішній день до адресата  вже було відправлено 112 листів.
    За словами організаторів акції  у 2015 - у діти переважно просили в подарунок у Діда Мороза побутову техніку, іграшки, солодощі…
   «Одна дитина просить собі цукерок і мандарин, для тата шоколад і зимові шини, а мамі - шубу. Братикам і сестричкам – книжечки з казковими героями. Інший малюк просить подарувати татові 13 тис. доларів, а мамі зарплату у 10 тисяч гривень. Ще один хлопчик замовив для бабусі таблетку від усього, а для дідуся – цікаві газети».
   Але були і послання, які просто неможливо читати без сліз: « Дорогий Дід Мороз! – пише одна їз маленьких дописувачок. Я була чемною, гарно вчилася в школі, слухала батьків. Будь-ласка, принеси моїй сім'ї щастя і здоров'я. І будь-ласка, зроби так, щоб солдати з війни повернулися додому живими. Веселих свят!»
   В дійсності, бажання, звичайно ж, здійснюються. І, як би банально це не звучало: головне – вірити! У кожного в житті є право на Казку, а щоб вона до нас дійшла, потрібно її покликати.
   Отже запасайтеся вірою в Чудо, – і вперед, адже, як сказав письменник Паоло Коельо: "Якщо ти чого-небудь хочеш, то весь Всесвіт сприятиме тому, щоб бажання твоє збулося".  
   Бажаємо Вам, щоб самі добрі, корисні і красиві бажання в новорічну ніч здійснилися, а все погане залишилося далеко позаду!