Колосок – 2013

з/п

Прізвище, імя, по батькові

Сума балів

Золотий колосок

Срібний колосок

3 клас

1

Переляк Олександр Олексійович

165

З



 

2

Рубіженко Вікторія Олександрівна

157

З



 

3

Ткаченко Дмитро

150

З



 

4

Федкевич Олександр Васильович

150

З



 

5

Носенко Тетяна Тарасівна

149

З



 

6

Коваленко Аліна Миколаївна

148

З



 

7

Микитенко Інеса Андріївна

147

З



 

8

Бутенко Дарина Володимирівна

143



 

С1, С3

9

Печеніна Валентини Олександрівна

137



 

С1, С3

10

Вовченко Петро Анатолійович

137



 

С1, С3

11

Недодар Владислав Русланович

137



 

С1, С3

12

Глевацький Денис Васильович

136



 

С1, С3

4 клас

1

Корнієнко Дмитрій Юрійович

171

З



 

2

Кулик Олександра Юріївна

169

З



 

3

Філіпась Ілля Андрійович

165

З



 

4

Любчич Богдана Борисівна

163

З



 

5

Голоско Марія Олександрівна

157

З



 

6

Воронецька Софія Сергіївна

157

З



 

7

Нестеренко Анастасія Сергіївна

154

З



 

8

Гуляніцький Богдан Юрійович

153

З



 

9

Шимченко Єгор Русланович

146

З



 

10

Козленко Богдан Володимирович

142



 

С1, С2. С3

11

Гладкевич Оксана Тарасівна

142



 

С1, С2. С3

12

Гнатенко Владислав Васильович

139



 

С1, С3

13

Якименко Інна Юріївна

138



 

С1, С2. С3

14

Гороховський Ярослав Сергійович

137



 

С1, С2. С3

15

Музичук Богдан Ярославович

137



 

С1, С2. С3

16

Зізенко Олеся Володимирівна

135



 

С1, С2. С3

17

Григоренко Ірина Олександрівна

133



 

С1, С2. С3

18

Поліщук Вікторія Олександрівна

130



 

С1, С2. С3

19

Зізенко Богдан Олегович

129



 

С3

20

Манзюк Владислав Юрійович

121



 

С1, С3

21

Коломієць Ельвіра Віталіївна

120



 

С2

22

Желізняк Віолетта Денисівна

116



 

С3

23

Скотніцька Діана Русланівна

114



 

С1, С2

24

Даценко Аліна Іванівна

104



 

С2

5 клас

1

Бражник Богдан Олександрович

119



 

С1

2

Крегул Богдан Юрійович

78



 



 

3

Озадовський Владислав Миколайович

73



 



 

4

Бражник Богдан Олександрович

72



 



 

5

Хоменко Наталія Олексіївна

72



 



 

6

Немировська Ірина Олегівна

65



 



 

7

Рудакова Ольга Сергіївна

55



 



 

6 клас

1

Лілієнко Богдан Романович

169

З



 

2

Кравченко Дарина Юріївна

126



 

С2, С3

3

Гречінська Аміна Володимирівна

117



 

С3

4

Товстенко Назарій Андрійович

113



 

С3

5

Зінченко Ірина Володимирівна

109



 



 

6

Коломієць Богдан Андрійович

106



 

С3

7

Житник Анастасія Анатоліївна

106



 



 

8

Росінська Анастасія Сергіївна

105



 

С3

9

Чава Ірина Вікторівна

101



 

С1

10

Помінова Дарина Володимирівна

75



 



 

11

Пекельна Діана Юріївна

74



 



 

12

Шевчук Вікторія Володимирівна

73



 



 

7 клас

10

Литовченко Артем Олексадрович

135



 

С1, С2

2

Фещенко Дарина Ігорівна

124



 

С1

3

Ярославцева Анна Володимирівна

118



 

С1

1

Гаврилишин Андрій Вікторович

117



 

С1

50

Дениско Олександр Олександрович

111



 

С1

48

Шрамко Олена Василівна

110



 

С1

47

Шевченко-Корженецький Олексій Дмитрович

107



 

С1

1

Кучер Владислав Олександрович

105



 

С1

2

Палагей Анна Сергіївна

105



 

С2

3

Довгопола Богдана Богданівна

104



 

С2

4

Коломієць Марія Іванівна

102



 

C2

5

Постоєва Олександра Ігорівна

95



 

С2

6

Боковенко Віта Петрівна

95



 

С2

7

Ясеновий Сергій Анатолійович

93



 



 

8

Калініченко Павло Миколайович

92



 



 

9

Ліснічук Надія Олегівна

92



 



 

10

Яцевська Наталія Сергіївна

89



 



 

11

Шиманська Анастасія Олегівна

87



 



 

12

П'ятецька Марія Олександрівна

85



 



 

13

Кобко Владислава Ігорівна

82



 



 

14

Буханевич Людмила Олексіївна

80



 



 

15

Радкевич Ігор Тимурович

76



 



 

16

Шкорина Вячеслав Олександрович

74



 



 

17

Тер Альбіна Андріївна

74



 



 

18

Чала Ірина Олександрівна

69



 



 

19

Шматок Ольга Миколаївна

58



 



 

20

Лисак Анастасія Юріївна

48



 



 

21

Погорецька Наталія Олександрівна

37



 



 

9 клас

1

Шульц Анна В'ячеславівна

121



 

С2, С3

2

Рудакова Наталія Сергіївна

117



 

С2, С3

3

Шевченко-Корженецька Марія Дмитрівна

117



 

С2

4

Гудемчук Анастасія Віталіївна

112



 

С2

5

Кузько Анна Юріївна

107



 

С2, С3

6

Яковенко Юлія Василівна

103



 

С2, С3

7

Помінов Владислав Володимирович

98



 

С2

8

Галкіна Вікторія Олександрівна

97



 

С3

9

Турчина Каріна Валеріївна

85



 



 

10

Бойко Антон Миколайович

76



 



 

11

Коваленко Маргарита Анатоліївна

73



 

С2

12

Панасюк Андрій Васильович

71



 

С2

13

Митківська Ірина Юріївна

70



 



 

14

Хоменко Олександр Олександрович

65



 



 

15

Красюк Марія Володимирівна

64



 



 

16

Поліщук Богдан Вікторович

61



 



 

10 клас

1

Сич Дмитро Вікторович

109



 

С2, С3

2

Сущенко Катерина Панасівна

103



 

С2