Презентація класу
          Як і все найкраще, ідея її виникла зовсім випадково. Багато років тому, учні сьомого класу здавали залік з етики по темі "Презентація” й, зрозуміло, змушені були запросити гостей. І так це у них гарно вийшло, що адміністрація подумала: "А чому б не започаткувати нову традицію?”.  

         Ми придумали "легенду”, в яку самі повірили, про те, що саме в сьомому класі презентація найбільш доцільніша, оскільки за 2,5 роки з "класної компашки” сформувався дитячий колектив з визначеними соціальними ролями, певними досягненнями й перспективними планами. Завдання презентації ускладнене тим, що учні повинні представити свій колектив, у якому кожен не такий, як усі, проте разом діти формують цілісність.

         Перед входом у актовий зал гості потрапляють на алею "Наших досягнень” – це і виставки учнівських робіт, і грамоти та дипломи, і здоровенні багатоформатні плакати про "Мою сім’ю”. Не було ще жодного року, коли б вчителі, які здається вже гарно вивчили учня, по закінченню презентації не додали до портрету гімназиста нові штрихи. А батьки, порівнюючи свою дитину з іншими, завжди посміхаються тихенько в уста – мовляв, моя - таки найкраща!

         Класні керівники сьомих класів, знаючи про важливість події, готують клас до свята весь перший семестр. А старші гімназисти, по-доброму підсміюючись над семикласниками, нагадують їм про те, що бути презентованим у гімназії – це як у армії: з розряду салаг перейти в розряд черпаків. І хоч ніби-то такі коментарі не зовсім коректні, вони дозволяються, тому що прикольні (а чому завжди все повинно бути тільки серйозним?).