Посвята в гімназисти
        Свято, якого віднедавна чекають усі. Правильно було б проводити його у стінах гімназії. Та воно настільки бомондове й цікаве, що наш актовий зал не може витримати кількості всіх бажаючих. Щороку, складаючи сценарій, ми думаємо, що, нарешті, створили остаточний варіант. Проте, приходять до гімназії нові п’ятикласники, і дивлячись на них, розуміємо – ці діти, не такі, як були минулого року. Отже, знову придумуємо щось нове.   

       Може й тому вільних місць під час посвяти не вистачає навіть у районному будинку культури й ми змушені у зал пропускати за запрошеннями.

       Гостями свята обов’язково є родини гімназистів. Їх ми не обмежуємо в кількості: тато, мама, брати, сестри, бабусі, дідусі, тьоті, дяді, просто гарні друзі сім’ї – це особлива сімейна подія, фото з якої посядуть гідні місця у родинних альбомах. Щодо родини, то в залі присутні в повному складі всі класи, адже від кожного старшого товариша залежить наскільки комфортним стане у школі життя новачка. 

      Ключові події свята: обіцянка гімназиста "перед усією інтелігенцією району та перед самим собою”, вітальні слова від учнівського товариства, гостей; презентація своїх талантів; подарунок від батьків – святковий торт з кількістю свічок, яка дорівнює кількості гімназистів; родинна пісня про єднання; справжня дискотека з професійним DJ, посиденьками в кафе, спілкуванням в колі друзів.

N.B. Посвяту в гімназисти ми проводимо на початку листопада, після того, як діти пройшли певний адаптаційний період в колективі, перевірили свої сили, зрозуміли, що їхній вибір правильний.