Олімпус 2014

                                           Англійська мова

з/п

Прізвище, імя, по батькові

Сума балів

Місце

Опис

4 клас


 

1

Голоско Марія Олександрівна

222

10

Диплом лауреата

2

Скотніцька Діана Русланівна

208

17

Диплом учасника

3

Горошко Єлизавета Миколаївна

198

22

Диплом учасника

4

Коломієць Ельвіра Віталіївна

168

37

Диплом учасника

5 клас


 

1

Маршук Олександр Георгійович

236

3

Диплом лауреата,

книга в нагороду

2

Щербинка Ярослав Володимирович

228

7

Диплом лауреата

3

Ясеновий Артем Вадимович

222

10

Диплом лауреата

4

Кривобок Катерина Сергіївна

188

27

Диплом учасника

5

Марчук Аліна Миколаївна

170

36

Диплом учасника

6

Сироветник Вікторія Вікторівна

168

37

Диплом учасника

7

Піщаний Олексій Сергійович

168

37

Диплом учасника

8

Бурлій Денис Анатолійович

168

37

Диплом учасника

9

Нечай Тетяна Олегівна

168

37

Диплом учасника

10

Самченко Аліна Олегівна

156

43

Диплом учасника

11

Хоменко Наталія Олексіївна

148

47

Диплом учасника

12

Савіченко Поліна Ігорівна

146

48

Диплом учасника

13

Мартиненко Артем Вадимович

144

49

Диплом учасника

14

Топало Олександр Віталійович

140

51

Диплом учасника

15

Озадовський Владислав Миколайович

136

53

Диплом учасника

16

Федоренко Наталія Святославівна

136

53

Диплом учасника

17

Крегул Богдан Юрійович

134

54

Диплом учасника

18

Василевський Дмитро Ігорович

130

56

Диплом учасника

19

Гайдамака Давид Олегович

128

57

Диплом учасника

20

Погорецький Віталій Валентинович

126

58

Диплом учасника

21

Горіна Вероніка Віталіївна

116

63

Диплом учасника

6 клас


 

1

Васільченко Аліна Олександрівна

174

34

Диплом учасника

2

Зінченко Ірина Володимирівна

152

45

Диплом учасника

3

Житник Анастасія Анатоліївна

150

46

Диплом учасника

4

Росінська Анастасія Сергіївна

142

50

Диплом учасника

5

Помінова Дарина Володимирівна

140

51

Диплом учасника

6

Шевчук Вікторія Володимирівна

138

52

Диплом учасника

7 клас


 

1

Фещенко Дарина Ігорівна

188

27

Диплом учасника

2

Коломієць Марія Іванівна

178

32

Диплом учасника

3

Кобко Владислава Ігорівна

174

34

Диплом учасника

4

Яцевська Наталія Сергіївна

170

36

Диплом учасника

5

Дениско Олександр Олександрович

166

38

Диплом учасника

6

Шевченко-Корженецький Олексій Дмитрович

166

38

Диплом учасника

7

Боковенко Віта Петрівна

164

39

Диплом учасника

8

Шрамко Олена Василівна

162

40

Диплом учасника

9

Шматок Ольга Миколаївна

162

40

Диплом учасника

10

Чала Ірина Олександрівна

158

42

Диплом учасника

8 клас

1

Воротинцев Петро Ігорович

164

39

Диплом учасника

2

Дмитренко Ольга Олександрівна

148

47

Диплом учасника

3

Василенко Вікторія Вадимівна

146

48

Диплом учасника

4

Сальнік Ельвіра Вікторівна

132

55

Диплом учасника

9 клас

1

Кизима Софія Михайлівна

170

36

Диплом учасника

2

Поліщук Богдан Вікторович

156

43

Диплом учасника

10 клас

1

Рябовол Катерина Володимирівна

182

30

Диплом учасник