Новини  

                                   2013-2014 навчальний рік

31.05.14.  Остання  перегорнута глава…
                 Тепер, відклавши книги старовинн,
                 
Ми скажемо вам основні слова,
                 
Що їх саме життя диктує нині.

Ті задачі, які нам вряд чи під силу
Арифметика долі розв’яже колись.
Ми помножили досвід, ми радість ділили,
Корінь знань добувати самі спромоглись.

                  Додали ми талант до терпіння в квадраті,
                 
І, виносячи мотлох проблем за дужки,
                 
Ту освіту отримали ми в результаті,
                  Що нам стане в пригоді на довгі роки.

Випускний вечір...Свято спогадів і надії. Свято радості і прощавання. Цього року зі стін гімназії вийшло 31 одинадцятикласник, п'ятеро з них - медалісти. (ФОТО)


 

30.05.14. Закінчився ще один рік уроків, перерв, екскурсій, конференцій, конкурсів, олімпіад. До кінця нвчального року Таращанський НВК підійшов з неабиякими здобутками: в олімпіадах і змаганнях наші учні мають призові місця в районі, області, Україні, а весь навчальний заклад пройшов атестацію і одержав "високий рівень з відзнакою". Про це все йшлося на святі Останнього дзвінка, яке гімназійна родина відзначала у РБК. А родзинкою цьогорічного свята стала вистава театральної студії за пєсою М. Старицького "По - модньому". (ФОТО)

08.05.14. До цього річних спортивних досягнень додалася перемога команди "Червона калина". На обласному етапі фізкультурно - патріотичного комплексу "Козацький гарт" команда Таращанського НВК зайняла ІІІ місце. ( ФОТО).

06.05.14. Відбулася вистава театральної студії "Я напишу тобі листа", яка вразила глядачів грою акторів та своїм морально - етичним змістом. (ФОТО)

25.04.14. Вітаємо з перемогою в ІІІ Всеукраїнському етапі конкурсі - захисті науково - дослідницьких робіт Малої академії наук України ученицю 10 А класу Гуляніцьку Катерину із  зайнятим ІІІ місцем! Бажаємо нових успіхів!

24.04.14. Відбулася традиційна "Презентація 7 -их класів". Особливістю цьогорічного заходу стало те, що презентація відбувалася в рамках роботи обласного опорного закладу освіти, і на ньому крім вчителів, батьків та учнів НВК були присутні педагоги з різних районів Київщини та шкіл Таращанського району. Семикласники гідно показали свою творчість та командний дух колективу. (ФОТО)

23.04.14. Відбулися районні змагання з легкої атлетики. Команда Таращанського НВК виборола І місце. А в індивідуальному заліку маємо наступні досягнення: Борисова Марія  - І м., Шматок Ольга - І м., Поліщук Богдан - І м., Якименко Яна - ІІм., Турчина Крістіна - ІІ м., Довгопола Богдана - ІІІ м., Лученко Віталій - ІІІ м.

23.04.14. До Таращанського НВК завітали на День відкритих дверей майбутні першокласники - вихованці дошкільних закладів міста. Для них була організована ознайомча екскурсія , а в актовій залі чекав сюрприз від вихованців театральної студії "Казкарик"( керівник Бурлака К.Г.) - третьокласники поставили казку "Коза - дереза", а учні 4 - их класів вручили всім гостям подарунки. (ФОТО).

22.04.14. Ситуативний гурток, який працював над проектом " В долонях Всесвіту...життя" завершив свою роботу. В рамках реалізації проекту було проведено виставку малюнків "Збережемо Землю для нащадків", виставку робіт з матеріалів, які раніше були у вжитку, "Не засмічуємо, а творимо", радіогазету " Чорнобильські дзвони". Також було проведено годину спілкування на тему "В долонях Всесвіту - Життя"(ФОТО).

20.03.14. Учні Таращанського НВК включилися у роботу по благоустрою міста. Так у мемеоіальній зоні "Таращанський Бабин Яр" учнями 9 - Б класу було висаджено березову алею. (ФОТО)

06.03.14. Напередодні 200 - літнього ювілею з дня народження Т.Г.Шевченка у Таращанському НВК відбувся заключний захід проекту "Кобзар - великий український пісенник". Проект підготували члени ситуативного гуртка, до складу якого ввійшли вчителі української мови та літератури, учні 5 - 11 класів, батьки. А глядачами стали учні 8 - 11 класів та слухачі обласного опорного закладу освіти Київщини. (ФОТО) 

14.02.14.  В рамках програми "Правова освіта" відбувля круглий стіл на тему "Права та обовязки учнівської молоді". Участь в заході взяли учні 8 - 11 класів та представники служб і органів влади, які опікуються правами дітей. До розмови були запрошені начальник відділу освіти Таращанської РДА Якубовська Т.В., спеціаліст служби в справах дітей Гейко П.А., представники райвідділу міліції.(ФОТО

14.02.14. Вечір до Дня святого Валентина пройшов цікаво і весело. А підготували святкову розважальну програму для учнів 5 - 9 класів учні 7 - Б класу ( кл. керівник Литовченко В.І.). (ФОТО)

13.02.14. 13 лютого з нагоди 200-річниці з дня народження Т.Г. Шевченка в бібліотеці Таращанського НВК «Гімназія «Ерудит»- ЗОШ І ст.» було проведено конкурс знавців життя та  творчості Т.Г.Шевченка  з учнями початкової  школи – «Т.Г.Шевченко - великий поет і художник».(Далі)

11.02.14. У бібліотеці Таращанського НВК «Гімназія «Ерудит»- ЗОШ І ст.» ( бібліотекар Тернова В.О.) для учнів 2 - 4 класів було проведено бібліографічний огляд  літератури «Малим про великого Тараса» (Далі)

23.01.14.   Під егідою Міністерства надзвичайних ситуацій для учнів початкової школи Таращанського НВК відбулося заняття у рамках проекту "Школа безпеки"(Фото)

23.01.14.  Відбулося перше заняття обласного опорного закладу освіти Київщини.(Далі)

21.01.14. У останній день різдвяних свят, гарний настрій та море задоволення учням гімназії подарували учасники театральної студії "Співограй" ( керівник Котлярчук Г.М.), які показали виставу за мотивами повісті М.Гоголя "Ніч перед Різдвом". (ФОТО)

31.12.13. Вітаємо з Новим роком!  Як проходили Новорічні свята в гімназії див. ФОТО.

19.12.13. День святого Миколая. Цього дня в гімназії відбулася святкова вистава  "В ніч на святого Миколая", яку продемонстрували члени драматичного гуртка "Казкарик" ( керівник Бурлака К.Г.). На свято завітала завідувачка  відділом освіти Таращанської РДА Якубовська Т.В., яка привітала дітей зі святом та передала подарунки від нородного депутата України Кацуби С.В.( ФОТО) 

19.12.13. Для учнів Таращанської районної гімназії «Ерудит» вже стало доброю традицією, навідуватися в гості на Миколая до вихованців Таращанського навчально – реабілітаційного – центру. Група волонтерів, лідери учнівського самоврядування гімназії, показали вихованцям центру невеличку виставу про дітей, які розкаюються за свою погану поведінку, за що святий Миколай приносить їм подарунки. Потім волонтери провели з дітьми танцювально – розважальну програму. І звичайно не обійшлося без подарунків, які зібрали учні гімназії.( ФОТО)

12.12.13. Відбувся підсумковий захід ситуативного гуртка "Є скарби допоки їх шукають" ( керівник Цюренко О.П.), присвячений 70 - річюю визволення Таращанщини від німецько - фашистських загарбників.Під час підготовки до конференції було використано матеріали книги П. Бондаренка та А. Телющенка " Було у війни і жіноче обличчя". ( ФОТО)

11.12.13. «Право – мистецтво добра та справедливості» - під таким девізом 11 грудня 2013 року відбувся правничий квест серед шкіл І – ІІІ ст. Таращанського району, який був приурочений Міжнародному дню прав людини. Захід відбувся у рамках реалізації Національної програми правової освіти та відповідно до угоди про співпрацю обласної ради дітей Київщини й Головного управління юстиції Київської обласної державної адміністрації з метою активізації діяльності шкільних органів самоврядування дітей і молоді, пропаганди правових знань серед неповнолітніх, розвитку їхніх досягнень у галузі правового виховання.  (Далі) 

03.12.13. 1 грудня – День боротьби зі СНІДом. 2 грудня в Таращанській районній гімназії «Ерудит» відбувся тематичний захід «Збережи життя!», присвяченій цій глобальній проблемі. Метою заходу стало підвищення рівня обізнаності учнівської молоді з питань ВІЛ – СНІДу, толерантного ставлення до ВІЛ – позитивних людей , розвитку навичок безпечної поведінки та здорового способу життя серед учнівської молоді. Ініціаторами та  організаторами заходу стали учні – лідери учнівського самоврядування Таращанської ЗОШ І – ІІІ ст. та гімназії «Ерудит». Під час заходу учні мали змогу  ознайомитися з історією виникнення хвороби та механізмом проникнення  ВІЛ – інфекції в організм людини. В усіх присутніх викликали емоції розповіді про відомих людей світу, які загинули в наслідок СНІДу. По закінченню заходу всі присутні отримали брошуру «Зрозумій! Допоможи! Підтримай!», з даної тематики. (ФОТО)


 

03.12.13. Відбувся ІІ етап олімпіади з хімії. Гімназиси показали такі результати: Шевченко - Корженецька Марія ( 9 - А) - ІІІ м., Ясенова Анна (10 - А) - І м., Іщенко Богдан (11 - Б) - І м., Оверчук Олексій (11 - Б) - ІІ м. На ІІ етапі конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика Воронецька Софія ( 4 - А) зайняла ІІІ м., Кобко Влада ( 7 - А) -  ІІ м., Яцевська Анжела (11 - А) -  ІІІ м.

02.12.13 

Звернення голови Київської обласної державної адміністрації Присяжнюка Анатолія Йосиповича

 

Дорогі земляки, шановні гості столиці та Київщини!

 

Як голова Київської облдержадміністрації, як громадянин великої держави Україна, з багаторічним життєвим досвідом, звертаюся до усіх учасників Євромайдану щодо толерантності та витримки під час проведення демонстрацій у Києві.

Я поважаю право кожного на проведення мирних зібрань, гарантованих Конституцією України. Водночас засуджую ескалацію свавілля і насильства під час проведення самої акції протесту в Києві, у тому числі застосування сили правоохоронцями та побиття журналістів.

Сьогодні до мене звертаються сотні матерів з тривогою за здоров’я своїх дітей, які перебувають на майдані. І я, як батько, як кадровий офіцер розділяю їхню тривогу, бо обурений непрофесійністю керівників, які штовхнули спецпідрозділ на такі дії.

Президент України дав свою оцінку подіям, які відбулися на Майдані в ніч з 29 на 30 листопада і вже доручив генеральній прокуратурі здійснити перевірку усіх обставин.

Разом з тим події, що відбулися 1 грудня біля Адміністрації Президента України, КМДА, Будинку профспілок є такими, що заслуговують засудження та застосування до їх ініціаторів відповідних законодавством санкцій.

Вважаю методи політичних сил щодо ескалації ситуації неприпустимими.

Водночас я розумію, що в оцінці цих фактів не можна обмежитися лише констатацією порушень прав і свобод громадян. Тому я пропоную створити робочу групу за участі представників громадськості, народних депутатів, влади, незалежних журналістів, для вгамування пристрастей та прийняття виваженого правильного рішення. Силові методи вирішення цих питань є не раціональними.

Київщина сьогодні пройшла нелегкий шлях: від політичного протистояння та економічного занепаду до конструктивної співпраці з місцевими політичними силами, громадськими об’єднаннями та є лідером в соціально-економічному розвитку. Тому я, як ніхто інший розумію, що діалог та консенсус у прийнятті рішення є єдиним шляхом до розвитку держави.

 

Голова Київської обласної

державної адміністрації                                                      Анатолій Присяжнюк


 

26.11.13. Проект "Дивовижний світ гармонії та симетрії". Учасники проекту: Іванченко Даша (8-А), Вовк Владислав (8-Б), Василенко Віта  (8-Б), Воротинцев Петро (8-Б), Сальник Марко  (8-Б),  Сальник Ельвіра (8-Б), Кузько Анна (9-Б),  Сич  Дмитро (10-А), Гуляницька Катерина (10-А), Ясенова Анна (10-А), Жученко Валентин (11-А), Гайдамака Владислав (11-А), Баранівський Володимир (11-Б). (Фото)

 

26.11.13. За сприяння батьківського комітету гімназії, за рахунок благодійних внесків було придбано два сучані гімнастичні мати для занять на уроках фізкультури (ФОТО).

25.11.13. Учасники ІІ етапу олімпіади з математики принесли нашій гімназії наступні результати: Товстенко Назарій та Чава Ірина  (6 кл) розділили ІІІ місце, Шевченко Корженецький Олесій (7 - Б) - ІІІ місце, Кульчіцька Ірина (9 - А) - ІІ місце, Ясенова Анна ( 10 - А) - І місце, Оверчук Олексій, Іщенко Богдан ( 11 - Б) - ІІІ місце. На конкурсі, присвяченому Шевченківським дням Яцевська Анжела (11- А) виборола ІІІ місце, а Василенко Софія (5 - А) - І місце у районі.

22.11.13. Відбулися районні змагання з настільного тенісу. Команда гімназії завоювала І командне місце, а в особистому заліку перемогу вибороли Турчина Крістіна (11 - Б) та Поліщук Максим (11 - А). (ФОТО)

22.11.13. На творчу зустріч до учнів гімназії завітала актриса театру і кіні, лауреат Міжнародної премії ім. Сергія Бондарчука та республіканської премії ім. Миколи Островського, володар найвищої кінемотографічної премії "Ніка",  кавалер ордена княгині Ольги, народна артистка України Раїса Недашківська (ФОТО). 

21.11.13.Відбулася інтелектуальна гра "Що? Де? Навіщо?". Перемогу виборола команда 7-Б класу, друге місце завоювала команда 8 - А класу, а третє місце розділили команди 7-А та 8-Б класів.

19.11.13.Відбувся тематичний захід, присвячений Дню пам'яті жертв Голодомору (ФОТО).

18.11.13. Продовжується ІІ етап олімпіад. Маємо такі результати: англійська мова - Воротинцев Петро (8 - Б) - І м., Бурима Артем ( 8 - Б) - ІІІ м., Турчина Каріна ( 9 - Б) - І м., Кузько Анна (9 - Б) - ІІ м., Турчинна Христина (11 - Б) - ІІІ м., Прокопенко Анжела (11 - Б) - ІІІ м.; історія: Ємець Владислав (11- Б) - ІІІ м., Іванченко Дарія (8 - А) - ІІІ м.

14.11.13.Таращанська районна гімназія подала заявку на участь національному проекті "Відкритий світ". Конкурсну роботу можна переглянути ТУТ

12.11.13.Відбулися заходи, присвячені Дню української писемності (ФОТО).

10.11.13. Вдало виступила команда гімназії на ІІ етапі олімпіад з української мови та літератури. Гімназисти показали наступні результати: Кульчіцька Ірина (9-А) - І м., Фещенко Дарина (7 - Б) - ІІ м, Іванченко Дарія (8 - А) - ІІІ м., Гуляніцька Катерина (10-А) - ІІІ м., Тупчій Інна (11- Б) - ІІІ м.


 

09.11.13.Відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики. Маємо такі результати: Іщенко Богдан ( 11- Б) - ІІ м., Оверчук Олексій (11 - Б) - ІІ м., Ясенова Анна (10- А) - І м., Шевченко - Корженецька Марія ( 9 - А) - І м., Воротинцев Петро  (8 - Б) - ІІ м., Фещенко Дарина (7 - Б) - ІІ м.

07.11.13. Непересічна подія сталася у нашій гімназії. До нас на гостину завітали представники організаційного комітуту конкурсу "Вікна нашого міста", організатором якого виступила фірма "REHAU". Мета їхнього візиту була надзвичайно приємною. Вони привезли нагороди для команди гімназії, яка зайняла 9 місце серед 333 команд учасників конкурсу (єдині в Київській області). ( ФОТО)  Конкурсну роботу нашої команди можна переглянути ТУТ.


04.11.13. Закінчилися осінні канікули. Цікаво, весело і корисно провели їх учні гімназії: 6 - А клас побували в Києві відвідавши планетарій та Мамаєву слободу (див. ТУТ), 10 - А клас побували у Львові (див. ТУТ), а одинадцятикласники завітали на день відкритих дверей Національного університету культури та мистецтв.(ФОТО)

03.11.13. Розпочався ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Першими свої знання з предмету демонстрували біологи. Гарні місця гімназії принесли наші учні Гіззатулін Данило (8 - Б) - І місце, Шевченко - Корженецька Марія (9 - А) - ІІ місце, Ємець Владислав (11 - Б) - І місце.

24.10.13. У гімназії відбулося традиційне свято - Посвята у гімназисти. Пятикласники перед своїми батьками, друзями та вчителями виголосили обіцянку гімназиста та продемонстрували себе в якості нових класних колективів. (ФОТО)

18.10.13. Цього дня відбулася диско -вечірка у стилі Холоуїна. Співорганізаторами розважальної програми стали учні 7 - А класу. У чні 5 - 9 класів провели весело і цікаво останній навчальний день тижня. ( ФОТО)

18.10.13. Відбувся районний етап фестивалю "Нащадки козацької слави". Вже вкотре командагімназії здлбуває перемогу у змаганнях з башатоборства, присвяченого Дню українського козацтва. (ФОТО)

08.10.13. 8 жовтня гімназії виповнилося 14 років, а навчальному закладу – 144 роки з дня заснування! Цей осінній день був наповнений розвагами, іграми, піснями і гарним настроєм. Вже стало традицією, що святкову програму гімназійна родина організовує на території лісництва ( за що ми їм дуже вдячні).  Для учнів початкових класів ігрову програму допомагають провести волонтери просвітницького центру «Салим». А учні 5 – 10 класів змагаються у витривалості, вправності, ерудиції, організованості, спритності, згуртованості під час гри, яка проходить у формі квесту. Після проходження кожного етапу конкурсу класам видавалася частинка фрази, яку можна було скласти, пройшовши всі етапи. «У дружбі наша сила» -  ця фраза і стала девізом нашого свята. Найкраще у конкурсній програмі себе показали учні 6- А , 7 – Б, 9 – Б класів. Організаторами конкурсної програми стали учні 11 класу.  Звичайно не обійшлося без обіду на природі в колі друзів та конкурсу пісні. Відео див.ТУТpan>

 05.10.13. Вітаємо вчителів Таращанської районниї гімназії "Ерудит" З Днем працівника освіти!    Відео привітання див.ТУТ

 03.10.13. Міністерством освіти учнівського товариства було  проведено інтелектуально – розважальну програму "Що? Де? Навіщо?” між учнями 5 – 6 класів. Команди проявляли свій інтелект і ерудицію у конкурсі "Розминка”, "Хто більше”, "Тема” та капітанському конкурсі "Показуха”. А між інтелектуальними конкурсами, кмітливі і ерудовані гімназисти демонстрували свої творчі здібності. Перемогу у змаганнях здобула команда 6- А класу. (Фото) 

 02.10 .13. Приємною подією в житті гімназії стала перемога на районному легкоатлетичному кросі.  П’ять років наша команда не підіймалася на першу сходинку у змаганнях з кросу, а цього року ми маємо перемогу! Найкращі результати у індивідуальному заліку показали Шматок Ольга ( 7 – А клас) – І м., Турчина Христина ( 11 – Б клас) – ІІ м., Гирич Яна  ( 11 – Б клас) – ІІІ м., Поліщук Богдан ( 9 – Б клас) – ІІ м., Іванова Софія ( 5 – А клас) – ІІ м., Довгопола Богдана ( 7 – Б клас) – І м., Іванов Ілля ( 8 – А клас) – ІІІ м.  (Фото) 

 01.10.13.  Вже третій рік поспіль колектив гімназії працює у рамках проекту "Оглядач світових подій”. Підсумкові новини за вересень 2013 року підготували колективи 7 – А і 11 – Б класів. 

 09 - 21.09.13. Учнівським самоврядуванням був реалізований проект "Макулатуринг”, в рамках якого було зібрано  3220 кг макулатури. Найбільше макулатури здали:  Тупчій Ігор ( 4- А клас) – 206 кг., Савченко Поліна ( 5 – Б клас) – 162 кг., Кобко Влада ( 7 – А клас) – 141 кг., а серед класних колективів найактивнішим став 5 – Б клас, учні якого здали 508 кг. Кошти вируручені зі збору макулатури будуть використані для ремонту і облаштування ігрової кімнати ( зараз тенісний зал).