часники Міжнародного конкурсу “Кенгуру – 2014

Зведені результати участі учнів гімназії в конкурсі

Учасників по рівнях

"Малюк 2"

22

"Малюк 3 - 4"

29

"Школярик"

26

"Кадет"

41

"Юніор"

13

"Випускник"

0

Всього учасників

118


 


 

Сертифікати

Відмінний

Добрий

Учасника

1

36

81

       

 

Результати учасників

п/п

Прізвище, ім'я учасника

Набрано

балів

Результат

2 клас "Малюк 2"

1

Голоско Світлана Олександрівна

57

Відмінний

2

Іонов Марк Валерійович

37

Добрий

3

Петрівський Денис Євгенович

38 

Добрий  

4

Кустовський Богдан Ігорович

40

Добрий

5

Радіонова Валерія Іванівна

32

Учасник

6

Колісник Арсен Олексійович

29

Учасник

7

Павленко Андрій Олександрович

36

Учасник

8

Товстенко Анна Дмитрівна

16

Учасник

9

Деркач Владислав В'ячеславович

12

Учасник

10

Битько Софія Миколаївна

25

Учасник

11

Панасюк Дмитро Віталійович

23

Учасник

12

Янко Анастасія Олександрівна

27

Учасник

13

Тітова Анастасія Ігорівна

17

Учасник

14

Макаренко Ярослав Віталійович

22

Учасник

15

Озадовський Ігор Віталійович

25

Учасник

16

Колибаба Іван Сергійович

27

Учасник

17

Гончаренко Олександр Олександрович

23

Учасник

18

Півень Владислав Віталійович

18

Учасник

19

Михайлівська Ангеліна Віталіївна

22

Учасник

20

Ткаченко Дарина Олександрівна

14

Учасник

21

Арсенюк Єгор Ігорович

12

Учасник

22

Величко Сніжана Костянтинівна

19

Учасник

3 клас "Малюк 3 - 4"

1

Гладкевич Уляна Тарасівна

77

Добрий

2

Коваленко Аліна Миколаївна

74

Добрий

3

Переляк Олександр Олексійович

69

Добрий

4

Ткаченко Дмитро Вадимович

74

Добрий

5

Микитенко Інеса Андріївна

74

Добрий

6

Рубіженко Вікторія Олександрівна

73

Добрий

7

Зеленська Аліна Вікторівна

37

Учасник

8

Хоменко Іван Іванович

37

Учасник

9

Горбуненко Вікторія Володимирівна

49

Учасник

10

Гнатівський Арсен Віталійович

43

Учасник

11

Степков Іван Олексійович

36

Учасник

12

Недодар Владислав Русланович

37

Учасник

13

Ткаченко Дмитро

37

Учасник

14

Бутенко Дарина Володимирівна

49

Учасник

4 клас "Малюк 3 - 4"

1

Боголюб Ангеліна Дмитрівна

70

Добрий

2

Гнатенко Владислав Васильович

79

Добрий

3

Гороховський Ярослав Сергійович

79

Добрий

4

Кубко Єлизавета Валеріївна

73

Добрий

5

Коломієць Ельвіра Віталіївна

76

Добрий

6

Тупчій Ігор Вадимович

76

Добрий

7

Гладкевич Оксана Тарасівна

36

Учасник

8

Горошко Єлизавета Миколаївна

34

Учасник

9

Даценко Аліна Іванівна

31

Учасник

10

Зізенко Олеся Володимирівна

53

Учасник

11

Корнієнко Дмитрій Юрійович

48

Учасник

12

Кулик Олександра Юріївна

53

Учасник

13

Любчич Богдана Борисівна

51

Учасник

14

Скотніцька Діана Русланівна

34

Учасник

15

Філіпась Ілля Андрійович

43

Учасник

5 клас "Школярик"

1

Гайдамака Давид Олегович

43

Добрий

2

Немировська Ірина Олегівна

11

Учасник

3

Самченко Аліна Олегівна

10

Учасник

4

Крегул Богдан Юрійович

19

Учасник

5

Василевський Дмитро Ігорович

26

Учасник

6

Горіна Вероніка Віталіївна

11

Учасник

7

Марчук Аліна Миколаївна

27

Учасник

8

Кутєпова Олена Олександрівна

16

Учасник

9

Мартиненко Артем Вадимович

25

Учасник

10

Хоменко Наталія Олексіївна

38

Учасник

11

Федоренко Наталія Святославівна

30

Учасник

12

Ясеновий Артем Вадимович

18

Учасник

13

Савіченко Поліна Ігорівна

15

Учасник

14

Літянський Артем Володимирович

34

Учасник

15

Вовченко Богдан Юрійович

24

Учасник

16

Сироветник Вікторія Вікторівна

11

Учасник

17

Глевацький Владислав Васильович

8

Учасник

18

Кривобок Катерина Сергіївна

12

Учасник

19

Нечипоренко Євгенія Владиславівна

16

Учасник

6 клас "Школярик"

1

Товстенко Назарій Андрійович

59

Добрий

2

Кустовський Андрій Ігорович

55

Добрий

3

Васільченко Аліна Олександрівна

26

Учасник

4

Лілієнко Богдан Романович

36

Учасник

5

Мальований Владислав Русланович

42

Учасник

6

Гойденко Анастасія Сергіївна

32

Учасник

7

Житник Анастасія Анатоліївна

45

Учасник

7 клас "Кадет"

1

Шевченко-Корженецький Олексій Дмитрович

52

Добрий

2

Фещенко Дарина Ігорівна

68

Добрий

3

Ярославцева Анна Володимирівна

68

Добрий

4

Дениско Олександр Олександрович

56

Добрий

5

Гаврилишин Андрій Вікторович

63

Добрий

6

Постоєва Олександра Ігорівна

50

Добрий

7

Кучер Владислав Олександрович

53

Добрий

8

Кобко Владислава Ігорівна

27

Учасник

9

Шкорина Вячеслав Олександрович

33

Учасник

10

Шерепенко Ілля Миколайович

31

Учасник

11

Яцевська Наталія Сергіївна

27

Учасник

12

Погорецька Наталія Олександрівна

28

Учасник

13

Лисак Анастасія Юріївна

22

Учасник

14

Ковбаса Катерина Василівна

28

Учасник

15

Палагей Анна Сергіївна

31

Учасник

16

Шматок Ольга Миколаївна

24

Учасник

17

Радкевич Ігор Тимурович

31

Учасник

18

Боковенко Віта Петрівна

27

Учасник

19

Мовчан Ілля Олегович

36

Учасник

20

Коломієць Марія Іванівна

42

Учасник

21

Шрамко Олена Василівна

40

Учасник

8 клас "Кадет"

1

Воротинцев Петро Ігорович

55

Добрий

2

Хоменко Євгенія Олексіївна

42

Учасник

3

Марчук Артем Романович

40

Учасник

4

Нечипоренко Володимир Васильович

42

Учасник

5

Гнатівський Євгеній Віталійович

38

Учасник

6

Вовк Владислав Олександрович

30

Учасник

7

Гіззатуллін Данило Денисович

44

Учасник

9 клас "Юніор"

1

Ємець Анастасія Павлівна

54

Добрий

2

Кузько Анна Юріївна

45

Добрий

3

Помінов Владислав Володимирович

39

Добрий

4

Помінов Владислав Володимирович

41

Добрий

5

Турчина Каріна Валеріївна

40

Добрий

6

Шимченко Віталіна Русланівна

56

Добрий

7

Панасюк Андрій Васильович

41

Добрий

8

Бойко Антон Миколайович

44

Добрий

9

Хоменко Олександр Олександрович

49

Добрий

10

Коваленко Ірина Миколаївна

39

Добрий

11

Поліщук Богдан Вікторович

29

Учасник

12

Дротов Дмитро В'ячеславович

20

Учасник

13

Красюк Марія Володимирівна

30

Учасник