Конкурс «Соняшник – 2014»

                                                  Призи переможцям

Результати

Приз

Диплом переможця

Набір наклейок

Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня

Художня фоторамка

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

Магніт

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

Набір наклейок

Диплом І ступеня Регіонального рівня

Ромб «Заповіт»

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

Трансформер «Шевченко»

Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

Календар

Сертифікат учасника

Сертифікат учасника

 

                                                        Конкурс «Соняшник – 2014» 1-4 класи

№ з/п

Учасник

Клас

Кількість балів

Нагорода

1

Павленко Андрій Олександрович

2

44

Диплом переможця

2

Зінченко Дар'я Станіславівна

2

43

Диплом переможця

3

Радіонова Валерія Іванівна

2

43

Диплом переможця

4

Голик Антон Віталійович

2

42

Диплом переможця

5

Петрівський Денис Євгенович

2

38

Диплом І ступеня Регіонального рівня

6

Степаненко Діана Олегівна

2

38

Диплом І ступеня Регіонального рівня

7

Голоско Світлана Олександрівна

2

37

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

8

Колісник Арсен Олексійович

2

35

Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

9

Гречінський Іван Володимирович

2

33

Сертифікат учасника

10

Озадовський Ігор Віталійович

2

31

Сертифікат учасника

11

Федоренко Дмитро Святославович

2

31

Сертифікат учасника

12

Колибаба Іван Сергійович

2

28

Сертифікат учасника

13

Арсенюк Єгор Ігорович

2

27

Сертифікат учасника

14

Битько Софія Миколаївна

2

26

Сертифікат учасника

15

Модлінський Ернест Віталійович

2

25

Сертифікат учасника

16

Панасюк Дмитро Віталійович

2

24

Сертифікат учасника

17

Півень Владислав Віталійович

2

24

Сертифікат учасника

18

Рибалко Вадим Миколайович

2

24

Сертифікат учасника

19

Янко Анастасія Олександрівна

2

24

Сертифікат учасника

20

Кустовський Богдан Ігорович

2

22

Сертифікат учасника

21

Тітова Анастасія Ігорівна

2

12

Сертифікат учасника

22

Гладкевич Уляна Тарасівна

3

44

Диплом переможця

23

Рубіженко Вікторія Олександрівна

3

44

Диплом переможця

24

Ткаченко Дмитро

3

40

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

25

Федкевич Олександр Васильович

3

40

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

26

Федкевич Олександр Васильович

3

39

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

27

Переляк Олександр Олексійович

3

38

Диплом І ступеня Регіонального рівня

28

Андросюк Сергій Юрійович

3

37

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

29

Коваленко Аліна Миколаївна

3

36

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

30

Печеніна Валентина Олександрівна

3

36

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

31

Горошко Михайло Ігорович

3

33

Сертифікат учасника

32

Носенко Тетяна Тарасівна

3

33

Сертифікат учасника

33

Недодар Владислав Русланович

3

30

Сертифікат учасника

34

Хоменко Іван Іванович

3

29

Сертифікат учасника

35

Ткаченко Дмитро

3

27

Сертифікат учасника

36

Гладкевич Оксана Тарасівна

4

35

Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

37

Голоско Марія Олександрівна

4

35

Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

38

Корнієнко Дмитрій Юрійович

4

27

Сертифікат учасника

39

Воронецька Софія Сергіївна

4

26

Сертифікат учасника

40

Філіпась Ілля Андрійович

4

24

Сертифікат учасника

41

Григоренко Ірина Олександрівна

4

23

Сертифікат учасника

42

Кулик Олександра Юріївна

4

23

Сертифікат учасника

43

Любчич Богдана Борисівна

4

23

Сертифікат учасника

44

Гороховський Ярослав Сергійович

4

21

Сертифікат учасника

45

Скотніцька Діана Русланівна

4

21

Сертифікат учасника

46

Якименко Інна Юріївна

4

21

Сертифікат учасника

47

Горошко Єлизавета Миколаївна

4

20

Сертифікат учасника

48

Зізенко Богдан Олегович

4

20

Сертифікат учасника

49

Гнатенко Владислав Васильович

4

19

Сертифікат учасника

50

Музичук Богдан Ярославович

4

16

Сертифікат учасника