Конкурс «Соняшник – 2014» 5-11класи

№ з/п

Учасник

Клас

Кількість балів

Нагорода

1

Крегул Богдан Юрійович

5

57

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

2

Федоренко Наталія Святославівна

5

55

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

3

Немировська Ірина Олегівна

5

54

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

4

Самченко Аліна Олегівна

5

54

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

5

Савіченко Поліна Ігорівна

5

52

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

6

Нечипоренко Євгенія Владиславівна

5

51

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

7

Хоменко Наталія Олексіївна

5

51

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

8

Глевацький Владислав Васильович

5

49

Диплом І ступеня Регіонального рівня

9

Топало Олександр Віталійович

5

49

Диплом І ступеня Регіонального рівня

10

Сироветник Вікторія Вікторівна

5

47

Диплом І ступеня Регіонального рівня

11

Маршук Олександр Георгійович

5

45

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

12

Озадовський Владислав Миколайович

5

44

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

13

Маналатьєв Вячеслав Геннадійович

5

41

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

14

Ткаченко Ліля Юріївна

5

40

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

15

Василенко Софія Юріївна

5

34

Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

16

Васільченко Аліна Олександрівна

6

56

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

17

Житник Анастасія Анатоліївна

6

54

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

18

Чава Ірина Вікторівна

6

54

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

19

Помінова Дарина Володимирівна

6

53

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

20

Шевчук Вікторія Володимирівна

6

53

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

21

Шевчук Вікторія Володимирівна

6

30

Сертифікат учасника

22

Шкорина Вячеслав Олександрович

7

63

Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня

23

Кобко Владислава Ігорівна

7

62

Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня

24

Боковенко Віта Петрівна

7

60

Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня

25

Радкевич Ігор Тимурович

7

58

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

26

Кучер Владислав Олександрович

7

55

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

27

Калініченко Павло Миколайович

7

51

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

28

Ясеновий Сергій Анатолійович

7

51

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

29

Шевченко-Корженецький Олексій Дмитрович

7

50

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

30

Довгопола Богдана Богданівна

7

48

Диплом І ступеня Регіонального рівня

31

Постоєва Олександра Ігорівна

7

48

Диплом І ступеня Регіонального рівня

32

Фещенко Дарина Ігорівна

7

48

Диплом І ступеня Регіонального рівня

33

Яцевська Наталія Сергіївна

7

43

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

34

Коломієць Марія Іванівна

7

42

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

35

Ярославцева Анна Володимирівна

7

41

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

36

П'ятецька Марія Олександрівна

7

39

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

37

Литовченко Артем Олексадрович

7

38

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

38

Троян Вячеслав

7

37

Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

39

Шматок Ольга Миколаївна

7

37

Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

40

Шерепенко Ілля Миколайович

7

34

Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

41

Мовчан Ілля Олегович

7

32

Сертифікат учасника

42

Палагей Анна Сергіївна

7

32

Сертифікат учасника

43

Погорецька Наталія Олександрівна

7

23

Сертифікат учасника

44

Сальнік Ельвіра Вікторівна

8

55

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

45

Майстренко Анна Юріївна

8

53

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

46

Гнатівський Євгеній Віталійович

8

33

Сертифікат учасника

47

Гудемчук Анастасія Віталіївна

9

70

Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня

48

Гудемчук Іван Віталійович

9

69

Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня

49

Кульчіцька Ірина Сергіївна

9

65

Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня

50

Шевченко-Корженецька Марія Дмитрівна

9

64

Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня

51

Цимбалюк Вікторія Юріївна

9

58

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

52

Кузько Анна Юріївна

9

57

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

53

Поліщук Богдан Вікторович

9

55

Диплом І ступеня Регіонального рівня

54

Ясеновий Вадим Анатолійович

9

54

Диплом І ступеня Регіонального рівня

55

Галкіна Вікторія Олександрівна

9

42

Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

56

Турчина Каріна Валеріївна

9

42

Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

57

Рудакова Наталія Сергіївна

9

25

Сертифікат учасника

58

Красюк Марія Володимирівна

9

20

Сертифікат учасника

59

Гуляніцька Катерина Юріївна

10

62

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

60

Ясенова Анна Вадимівна

10

62

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

61

Сущенко Катерина Панасівна

10

50

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня