Конкурс "Грінвіч – 2013"

з/п

Прізвище, імя, по батькові

Сума балів

Приз

2 клас

1

Куцовол Антон Юрійович

80

1

2

Голоско Світлана Олександрівна

76

2

3 клас

1

Луханін Андрій Сергійович

76

2

2

Переляк Олександр Олексійович

73

3

3

Печеніна Валентини Олександрівна

72

3

4

Ткаченко Дмитро Вадимович

69

Учасник

5

Мазурик Олександра Сергіївна

67

Учасник

6

Рубіженко Вікторія Олександрівна

59

Учасник

7

Коваленко Аліна Миколаївна

59

Учасник

8

Гладкевич Уляна Тарасівна

58

Учасник

9

Бойко Анастасія Сергіївна

56

Учасник

10

Атаманенко Євгеній Ігорович

56

Учасник

11

Порхун Тетяна Сергіївна

53

Учасник

12

Поліщук Анатолій Анатолійович

48

Учасник

13

Кияшко Дарина Ігорівна

46

Учасник

14

Ткаченко Дмитро Романович

45

Учасник

15

Глевацький Денис Васильович

43

Учасник

16

Носенко Тетяна Тарасівна

40

Учасник

17

Бутенко Дарина Володимирівна

38

Учасник

18

Бриженко Антон Романович

37

Учасник

19

Горбуненко Вікторія Володимирівна

34

Учасник

20

Гордієнко Данііл Романович

20

Учасник

4 клас

1

Горошко Єлизавета Миколаївна

73

3

2

Нестеренко Анастасія Сергіївна

72

3

3

Якименко Інна Юріївна

68

Учасник

4

Голоско Марія Олександрівна

66

Учасник

5

Гладкевич Оксана Тарасівна

63

Учасник

6

Корнієнко Дмитрій Юрійович

57

Учасник

7

Тупчій Ігор Вадимович

55

Учасник

8

Манзюк Владислав Юрійович

54

Учасник

9

Філіпась Ілля Андрійович

53

Учасник

10

Кулик Олександра Юріївна

47

Учасник

11

Музичук Богдан Ярославович

46

Учасник

12

Григоренко Ірина Олександрівна

34

Учасник

5 клас

1

Сироветник Вікторія Вікторівна

64

Учасник

2

Маршук Олександр Георгійович

63

Учасник

3

Глевацький Владислав Васильович

63

Учасник

4

Нечипоренко Євгенія Владиславівна

62

Учасник

5

Щербинка Ярослав Володимирович

61

Учасник

6

Василенко Софія Юріївна

60

Учасник

7

Ясеновий Артем Вадимович

56

Учасник

8

Бурлій Денис Анатолійович

56

Учасник

9

Савіченко Поліна Ігорівна

44

Учасник

10

Федоренко Наталія Святославівна

42

Учасник

11

Погорецький Віталій Валентинович

41

Учасник

12

Богун Іван Сергійович

41

Учасник

13

Крегул Богдан Юрійович

39

Учасник

14

Мартиненко Артем Вадимович

38

Учасник

15

Горіна Вероніка Віталіївна

37

Учасник

16

Савченко Вероніка Сергіївна

37

Учасник

17

Гайдамака Давид Олегович

36

Учасник

18

Василевський Дмитро Ігорович

34

Учасник

19

Ткаченко Ліля Юріївна

34

Учасник

20

Кутєпова Олена Олександрівна

33

Учасник

21

Нечай Тетяна Олегівна

31

Учасник

22

Вовченко Богдан Юрійович

31

Учасник

23

Марчук Аліна Миколаївна

27

Учасник

24

Топало Олександр Віталійович

22

Учасник

25

Хоменко Наталія Олексіївна

18

Учасник

6 клас

1

Росінська Анастасія Сергіївна

60

Учасник

2

Чава Ірина Вікторівна

60

Учасник

3

Шевчук Вікторія Володимирівна

55

Учасник

4

Васільченко Аліна Олександрівна

47

Учасник

5

Лілієнко Богдан Романович

42

Учасник

6

Кравченко Дарина Юріївна

39

Учасник

7

Гойденко Анастасія Сергіївна

36

Учасник

8

Житник Анастасія Анатоліївна

32

Учасник

9

Гречінська Аміна Володимирівна

27

Учасник

7 клас

1

Фещенко Дарина Ігорівна

67

Учасник

2

Коломієць Марія Іванівна

67

Учасник

3

Ярославцева Анна Володимирівна

67

Учасник

4

Шрамко Олена Василівна

67

Учасник

5

Чала Ірина Олександрівна

67

Учасник

6

П'ятецька Марія Олександрівна

63

Учасник

7

Кучер Владислав Олександрович

52

Учасник

8

Дениско Олександр Олександрович

51

Учасник

9

Шевченко-Корженецький Олексій Дмитрович

50

Учасник

10

Яцевська Наталія Сергіївна

49

Учасник

11

Кобко Владислава Ігорівна

49

Учасник

12

Мовчан Ілля Олегович

43

Учасник

13

Лисак Анастасія Юріївна

39

Учасник

8 клас

1

Марчук Артем Романович

64

Учасник

2

Дмитренко Ольга Олександрівна

56

Учасник

3

Воротинцев Петро Ігорович

50

Учасник

4

Борисова Марія Дмитрівна

45

Учасник

5

Майстренко Анна Юріївна

43

Учасник

6

Зражевська Яна Григорівна

38

Учасник

7

Іванченко Дарія Олегівна

38

Учасник

8

Сальнік Ельвіра Вікторівна

37

Учасник

9

Бурима Артем Олександрович

31

Учасник

10

Василенко Вікторія Вадимівна

31

Учасник

11

Зражевська Анна Григорівна

30

Учасник

                                            Комплект призів та подарунків

Код призу

Склад комплекту

1

Золотий сертифікат, зошит-словник, значок, ручка, розклад занять, закладка

2

Срібний сертифікат, зошит-словник, значок, розклад занять, закладка

3

Бронзовий сертифікат, зошит-словник, значок, розклад занять, закладка

Учасник

Сертифікат учасника, розклад занять, закладка