День учителя

         Раз на рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею майорять різнобарвні квіти, приходить свято День учителя.

Із безлічі професій на Землі,
Які вже є, яких ще будуть вчити,
Є головна, як вищий, сущий хліб,
І назва цій професії –Учитель.

            У цей день всі найкращі слова адресовані сіячам доброго, розумного, вічного - учителеві. День учителя в гімназії не обходиться без святкового концерту, який включає різножанрові номери, об’єднані однією темою – возвеличення професії вчителя. Разом з урочистими зверненнями використовуються жарти та сюжетний конферанс і звучить багато-багато музики.

           В цей день педагогічний і учнівський колектив вшанують тих, хто багато років попрацював на педагогічній ниві й кращі роки свого життя віддав роботі в школі. Ми вітаємо ветеранів і запрошуємо їх на святкову концертну програму.

           На День учителя в гімназії проходить день учнівських уроків, які проводять вчителі – дублери з числа учнів 9-11 класів. Президент учнівського товариства виконує обов’язки директора, а міністр освіти гімназії - завуча, який складає розклад занять на цей день. Учні з великим бажанням та відповідальністю готуються до уроків. Така форма роботи є важливим кроком у профорієнтаційній роботі серед старшокласників. Недарма в минулому році кількість випускників Таращанської районної гімназії "Ерудит", які вступили у педагогічні вузи, збільшилася.